16 Haziran 2012 Cumartesi

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMA SIRLARI

Erkekleri baştan çıkarma
Eğer bir erkekle iletişim kurmak konusunda hüsrana uğradıysan, eminim şu iki senaryodan birini yaşamıştın:

Çekici İletişim Hatası #1: Duygularını Aşırı Açma

Bu genelde, ona önce KENDİ HİSLERİNİ GÖSTERMENDEN kaynaklanır, çünkü bir şekilde onun da sana duygularını açmasını sağlayacağına inanırsın.

Çekici bir erkeğin, bir kadından farklı bir duygusal yapısı vardır ve bu, onun sana açılmasını ve duygularına kulak vermesini sağlayacak çokta iyi bir yol değil aslında.

Duygularını gereğinden fazla paylaşmak ve söylemek, aslında istediğinin tam da tersi bir etki yaratır. Bu özellikle senden yavaş yavaş soğumaya ve kendini sana kapatmaya başlamış bir erkek için geçerli.

Olay şu:

Eğer akılda tutulması gereken bir şey varsa, o da bir erkeğin sana olan hislerini öğrenmenin yolunun kendi hislerinden konuşmaktan geçtiğidir.

Ki bu beni diğer iletişim hatasına götürüyor.

Çekici İletişim Hatası #2: Yersiz Beklentiler

İlişkiler de yanlış gidebilecek şeyler arasında belki de kadınları en çok hüsrana uğratan, acı veren ve kötü sonuçlar doğuran şey işte bu hatadır.

Tanıdığım bütün kadınlar da bunu defalarca ve defalarca gördüm - arkadaşlarım, kuzenlerim, iş arkadaşlarım... Ve eposta bültenlerimi okuyan danışanlarımdan da bu konu da bir çok eposta alıyorum.

Bu durum, bir kadın bir ilişkiye başlayıp o ilişkinin bağlı ve tutkulu bir uzun süreli ilişkiye dönüşmesini beklemesinden başlar ve erkeğin aynı beklenti ve istekte olmamasıyla, hayal kırıklığıyla sonuçlanır.

Bu durum genel de iki şekilde yaşanır: Kadın o ilişki de ne istediğini bilir ama ilişkiyi berbat etmekten korkarak ve her şeyin kendiliğinden hallolacağını düşünerek hiç sesini çıkarmaz.

Ya da erkeğin kendine uygun olmadığını anlayan kadın, istifini bozmaz ve her şey yolundaymış gibi davranır. Kendine de bunu inandırır.

Bu bir çığ gibi sonunda paramparça olmak üzere devamlı büyüyen bir sorundur. Ve aslında kendini önceden belli eder. Ancak duygular ve muhtaçlık hissi bunu görmeye engel olur.

Sonrasındaysa bastırdığımız duygular birikerek, en sonunda kadının patlamasına ve erkeğin kendini kapatmasına ya da ortadan tamamen kaybolmasına neden olur.

Ne İstediğin Konusunda Açık Olmak

Bu iki iletişim hatasından kurtulma ve olası bir ayrılığı önlemenin ilk adımı, bir ilişki de ne istediğin konusunda açık olmaktır.

Ne istediğin konusunda açık olmak, zihnini doğru insanlar ve durumları kendine çekmek konusunda sana olumlu yönde kılavuzluk eder.

Sonraki adımsa duygularını çok dramatize etmeyerek iletebilmek ve böylece onu kendinden soğutmak yerine, seni dikkatle dinlemesini sağlamaktır.

Bunu yapmak için sözcükleri ve vücut dilini nasıl kullanabileceğin hakkında belirli yollar var. Bunları e-kitabım "Erkeğini Baştan Çıkar Ve Kendine Bağla" da etraflıca anlatıyorum.

Bu e-kitapta sana, erkeklerle iletişim de neyin işe yaradığını, ilişkinde istediğini elde edecek şekilde ve hislerini bastırıp bir müddet sonra patlayarak kendini ve erkeğini hüsrana uğratmadan duygularını nasıl açabileceğini göstereceğim.

Ayrıca sana "Olmuş" bir erkeği diğerlerinden nasıl ayırt edebileceğini ve böylelikle sana uygun olmayan bir erkek için boşa zaman ve enerji harcamadan nasıl istediğin türden bir ilişki yaşayabileceğini göstereceğim.

E-Kitabımı şuraya tıklayarak indir: Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla

Ekitabı 30 gün boyunca risk almadan dene ve öğrendiğin çekicilik sırlarını bir erkeğin sana bağlanmasını, senden kaçmamasını sağlamak için hemen uygula.

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMA VE ETKİLEME DE DOĞRU BİLİNEN 3 ÖLÜMCÜL HATA
Yazar: Ricci


Erkekleri etkileme ve baştan çıkarma 'yı öğrenmenin en önemli bölümü erkeklerin duygularının nasıl çalıştığını öğrenmektir.

Farkındaysan erkeklerin nasıl düşündüğünü öğrenmek demedim.

Kadınların düştüğü en büyük hatalardan biri biz erkeklerin düşünce şeklini anlamaya çalışmaktır.

Erkeklerin beyinleri duygusal değil mantıksal yönden daha baskın şekilde işliyor. Günlük hayatımız da bir şeye karar verirken duygularımız yerine mantığımızı kullandığımızı bir çok bilimsel araştırma da görebiliriz.

Birazdan keşfetmeye başlayacağın şey, erkekleri etkileme konusunda kullanabileceğin en güçlü ve gizli stratejilerdir. Bunları kadınların çoğu asla öğrenemeyecek.


ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMA - 1. Strateji
İlgisine Hükmet...

Bir çok kadın kaliteli bir erkekle konuşurken gittiğinde çok zayıf ve karşısındakinin onayını arayan, onun her istediğini yapmaya çalışan bir yol izliyor.

Onunla göz göze gelir gelmez, daha ilk saniyelerde onun ilgisine hükmetmen gerekir.

Bunu yapmamak bir daha asla ilgisini çekememene ya da güçlü bir etki bırakamamana neden olabilir. erkekleri etkileme

Kadınların yaptığı büyük yanlışlardan biri "dolaylı" davranmak ve sinsi bir şekilde önce onun arkadaşı olmaya çalışmaktır.

Çekiciliği daha ilk saniyelerde yaratmadığımız takdir de bunun telafisi gerçekten çok zordur, bazen imkansızdır.

Sakin özgüvenle, doğru vücut dili ve ses tonu ile ona yaklaşmalı ve konuşmalısın.

Bu konu hakkındaki ayrıntıları "Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla" Ekitabımda bulabilirsin.


ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMA - 2. Strateji
Aşırı Hevesli Görünme...

Erkekler davranışlarına bakarak ne kadar "talepkar" olduğunu rahatlıkla anlayabilir.

Aşırı çekingen davranan kızlar özgüvensizlik ve kendini yargılayıcı biri olduğunu belli eden bir "koku yayarlar". Ve bu da o erkeğin senden soğumasına yol açar sadece.

Şöyle düşün: Erkekler konusunda başarılı olan kadınlar, nasıl hareket ediyorlar? Erkeklerin yanındayken nasıl davranıyorlar?

Haklısın - çok rahat ve hiç bir sorunları yokmuş gibi davranıyorlar.erkekleri etkileme

Bundan sonra ne zaman kendini bir erkeğin ilgisini çekmeye çalışırken ya da ona muhtaçmış gibi davranırken yakalarsan bunu anında bırak.


ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMA - 3. Strateji
Yardım almaktan korkma...

Kadınlar kendini geliştirme konusunda daha açık fikirli olsalar da, yine de kendi en iyi hali olmanın büyüsüne inanmayan arkadaşların vardır muhakkak. Bütün gününü yatarak ve televizyon izleyerek geçirenler arkadaşlarından bahsediyorum.

Halbuki bir konuda bocaladığımız da ilk yapmamız gereken bunu kendimize itiraf etmektir ki, daha da gelişebilelim.

Kişisel gelişim kendine vakit ayırmayı ve kendine değer vermeyi gerektirir. Sadece bir erkek için değil, bundan önemlisi kendin için kendini geliştirmelisin. Bu biz erkekler için de geçerli elbette.

Şu insan egosu gerçekten yolumuza büyük engeller koyabiliyor. Ve karakterimizi amacımıza uygun hale getirmediğimizden dolayı karşımıza çıkan fırsatları kaçırabiliyor ve hüsrana uğrayabiliyoruz.erkekleri etkileme

Gururumuz, aramızda belki de bu konuda en iyi olacak insanların gizli stratejileri keşfetmesine engel oluyor.

Kadınların erkekleri nasıl etkileyeceğini içgüdüsel olarak "sadece bilmesi" gerektiği inancı gerçekten tembel insanların en büyük bahanelerinden. Evet, kadınlar tavlama konusunda erkeklerden avantajlılar, ancak alelade değil, "harika bir erkekle" tanışmak, tutkulu bir ilişki yaşamak ve sana olan ilgisi ve yakınlığını KORUMAK konusunda gerçek bir eğitime ihtiyacın var.

Ancak ne yazık ki hayatımızın her alanını dolaylı ya da direkt olarak etkileyen bu konu ne okullar da ne de üniversiteler de öğretilmiyor. Halbuki çekici bulduğumuz biriyle her açıdan müthiş uzun süreli bir ilişki, ruhumuzu dengeleyeceği gibi, aile ve iş hayatımız daki stresi alan bir rehabilitasyon şeklidir aynı zaman da...

Kendine değer ver.

Kendini devamlı yenile.

Sadece bu konuda değil her konuda başarılı olmanın ilk şartı kendimizi amacımıza göre hazırlamaktır.

Bu site de hoşlandığın erkeği baştan çıkarma, etkileme ve çekici bir hayat yaratma üzerine yazdığım ipucu ve teknikleri okumak için vaktini ayırmalısın. Ben bu bilgileri edinebilmek için 16 yılımı yüzlerce insanla tanışarak ve seminerlere katılarak araştırma ve kişisel deneylerle geçirdim. Sense dakikalar içinde benim bildiklerimi öğrenebilirsin.

Bunu nasıl yapacağını öğrenmek için buraya tıkla